Erasmus plus

Mateřské a rodinné centrum Krůček Svitavy je od října 2009 akreditovanou organizací pro projekt Evropská dobrovolná služba, v rámci programu Mládež v akci. MC Krůček nyní může hostit i vysílat dobrovolníky všech zemí EU a všech partnerských zemí. EDS umožňuje mladým lidem, bez ohledu na vzdělání, sociální či kulturní původ, zapojit se individuálně nebo ve skupinách do dobrovolnických projektů konaných v zemích EU a v partnerských zemích. Projekty v délce 2 až 12 měsíců jsou zaměřeny na kulturu, děti a mládež, sport, sociální péči, umění, ekologii… EDS dobrovolnice tráví jeden rok v České republice, spolupracují s MC Krůček a s několika dalšími organizacemi ve městě a obohacují tak nejen naši práci, ale i místní komunitu.
Cílem Evropské dobrovolné služby je rozvoj solidarity a tolerance mezi mladými lidmi

Od 4. října BABYMASÁŽE DOČASNĚ NEPROBÍHAJÍ z personálních důvodů, předpokládaný "návrat" do programu je v listopadu. Informace zde a v týdenních programech na facebooku. Děkujeme za pochopení.

ZMĚNA V PRAVIDELNÉM PROGRAMU - v úterý dopoledne Montessori, ve čtvrtek Notička, odpolední změny, více informací v sekci Rodinné centrum - kluby. Těšíme se na vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/

Komunitní a kulturní centrum Fabrika
Wolkerova alej 92/18
568 02 Svitavy
737 236 152, 731 531 346 mckrucek@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode