PŘEDPORODNÍ KURZ "Krůček po krůčku k novému životu"

PŘEDPORODNÍ KURZ "Krůček po krůčku k novému životu"

 

Nabízíme:

- 10 dvouhodinových kurzů o předporodní a novorozenecké tématice vedených odborníky z praxe (vývoj plodu, medikace a doplňky stravy v těhotenství, porod, 6 nedělí, intimní život partnerů po porodu, psychologické aspekty výchovy, zdravotní péče o novorozence, kojení, manipulace s dítětem a mnoho dalšího), dvě lekce jsou koncipovány také pro tatínky/doprovod;

- celoroční ambulantní, terénní a internetovou podporu těhotných žena a novopečených maminek v oblasti psychologické,  zdravotní, laktační a sociálně-právní.

 

Začátek kurzu 1. 4. 2016 od 15 do 17 hodin, následně vždy jednou týdně v pátek ve stejnou hodinu. Kurz je možné dokončit v druhém běhu, který bude pořádán v druhé polovině roku 2016 (na podzim).

Hlídání dětí po předchozí telefonické domluvě.

 

Kurzy jsou placené. Doporučujeme zjistit možnost slevy u pojišťovny.

Cena: 

Pro členy organizace Krůček,z.s. 800Kč + zvýhodněná permanentka na těhotenské cvičení za 100 Kč

Pro nečleny organizace Krůček, z.s. 1 000 Kč + zvýhodněná permanentka na těhotenské cvičení za 300 Kč

 

Kurzy jsou pořádány ve spolupráci a za podpory Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Svitavská nemocnice.

více info na :

Pro více informací kontaktujete: 

Markéta Březinová, koordinátorka kurzu

mail: brezinovamarket@gmail.com

tel. 773 584 851

Informace o Babymasážích vám poskytne lektorka středečního klubu.

Jako termín pro setkání nabízíme úterý od 13:00 nebo 15:30 (ve skupině od 13 hodin jsou 3 volná místa, ve skupině od 15:30 4 volná místa), vždy 1,5 hodiny, součástí je i prostor pro dotazy a sdílení rodičů. Mezi prvním a druhým setkáním proběhne jedno individuální nad zkráceným diagnostickým testem. Výsledky napoví, jak s dítětem pracovat, bude jim přizpůsoben obsah kurzu. První setkání proběhne 28. listopadu. Informace a objednání na sona.nadvornikova@gmail.com, 733 518 999.

Aby byl kurz co nejdostupnější, požádali jsme o jeho podporu Nadaci ČEZ (pak by kurz byl zdarma). Přestože rada zasedla, nemáme zatím bohužel konečné rozhodnutí. V případě, že podpora Nadace ČEZ nedopadne, podpoříme kurz naším kmenovým projektem Centrum pro rodinu. Cena za 17 hodin kvalitně stráveného času vašeho dítěte i vás, zvýhodněná tímto projektem, pak bude 1000kč pro členy, 1200kč pro nečleny MC Krůček.

Nevyhovuje vám termín? Kontaktujte nás i tak. V přípdě většího zájmu rodičů o jiný termín jej můžeme společně hledat, dále je možnost využít individuální program v rámci pedagogické poradny, kde u předškoláků vycházíme z Klokanova kufru. http://www.klokanuvkufr.cz/klokanuv-kufr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/

Komunitní a kulturní centrum Fabrika
Wolkerova alej 92/18
568 02 Svitavy
737 236 152, 733 518 999 mckrucek@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode