Měsíc nových tváří - to je přece v Krůčku září!

Vítáme vás v novém školním roce

Každý den jsme připraveni poskytnout vám zajímavý program. Můžete však u nás pouze posedět a popovídat si s ostatními maminkami. Denně jsou na programu kluby rodičů, funguje informační a poradenské centrum. Více zde: http://www.mckrucek.cz/pravidelny-program/

Mimořádné akce a tématické dílny naleznete v kalendáři  zde: http://www.mckrucek.cz/akce/.
 

Nově v Krůčku

Pro maminky, které si chtějí odpočinout a udělat něco pro sebe a své zdraví, jsme zařadily do programu cvičení JÓGY. Přijďte se spojit sami se sebou a se svým tělem, zharmonizovat a procítit blahodárné účinky jógy. Budeme využívat principy dynamické jógy-zahřívat se pozdravem slunci, zaujímat v klidu a precizně jednotlivé pozice, pracovat v souladu s dechem a aktivovat tělesné zámky tak, abychom rozproudili naši životadárnou energii. Zaměříme se na správné provedení asán, aby pro nás měly co největší užitek, a vysvětlíme si jejich účinky na lidský organismus. Posílíme a protáhneme celé tělo, uvolníme ztuhlé klouby, budeme působit proti bolestem zad a na zdraví vnitřních orgánů.Cvičení povede Alice Bártová (zkušená a certifikovaná lektorka Jógy), v Krůčku (budova Fabriky). První – úvodní hodina je zdarma a proběhne ve čtvrtek 19. 9. 2013 od 18.00 – 19.30 hodin. Alice se na Vás bude dále těšit každý čtvrtek v tento čas.

Upozornění

Poradna pro těhotné bude probíhat každý pátek od 8.30 - 10 hodin, začínáme až 20.9. 2013. Do této doby Vám laktační poradkyně Iva Dvořáková poradí telefonicky na čísle 604369235

Od 4. října BABYMASÁŽE DOČASNĚ NEPROBÍHAJÍ z personálních důvodů, předpokládaný "návrat" do programu je v listopadu. Informace zde a v týdenních programech na facebooku. Děkujeme za pochopení.

ZMĚNA V PRAVIDELNÉM PROGRAMU - v úterý dopoledne Montessori, ve čtvrtek Notička, odpolední změny, více informací v sekci Rodinné centrum - kluby. Těšíme se na vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/

Komunitní a kulturní centrum Fabrika
Wolkerova alej 92/18
568 02 Svitavy
737 236 152, 731 531 346 mckrucek@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode