Klokanův Kufr

V Krůčku otevřeme Klokanův kufr!

„Má mé dítě schopnosti a dovednosti odpovídající jeho věku?“ „Je zralé pro návštěvu školky či školy?“ „Na kterých dovednostech bychom měli zapracovat?“Tyto otázky si klade nejeden rodič.  Najít na ně odpovědi může pomoci i nová komplexní diagnostická pomůcka, která byla zakoupena do Krůčku díky podpoře  Nadace ČEZ.

Aktivizační pracovnice Vás a Vaše děti budou s Klokanovým kufrem v průběhu měsíce února seznamovat v rámci klubů, aby rodičům, dětem i prarodičům předvedli, co se mohou díky Klokanově kufru dozvědět. Aktivita je určena dětem ve věku 2 – 10 let s rodiči i prarodiči. Velmi vhodná je i pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami, u nichž podporuje systematický a komplexní rozvoj.

V rámci projektu Centrum pro rodinu budou v Krůčku od března tohoto roku poskytovány také individuální diagnostické či podpůrné konzultace pod vedením odbornice - pedagožky. Více informací poskytne Mgr. Soňa Nádvorníková (sona.nad@seznam.cz, 775 213 617).

Těšíme se na společný krok (nebo i krůček) k plnohodnotnému rozvoji našich dětí.

Tým MC Krůček.

Realizaci projektu podporuje Nadace ČEZ

Od 4. října BABYMASÁŽE DOČASNĚ NEPROBÍHAJÍ z personálních důvodů, předpokládaný "návrat" do programu je v listopadu. Informace zde a v týdenních programech na facebooku. Děkujeme za pochopení.

ZMĚNA V PRAVIDELNÉM PROGRAMU - v úterý dopoledne Montessori, ve čtvrtek Notička, odpolední změny, více informací v sekci Rodinné centrum - kluby. Těšíme se na vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

POSKYTUJE 10% SLEVU "na akce navíc" PRO ČLENY  MC KRŮČEK A REGISTROVANÉ V KPZ  VZP.

www.klubpevnehozdravi.cz/

Komunitní a kulturní centrum Fabrika
Wolkerova alej 92/18
568 02 Svitavy
737 236 152, 731 531 346 mckrucek@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode